
Екі арналы таратқыш(2 қосқыш – сыртқы бұранда) Өскін 3/4 426377
- Қолжетімді емес
- Коды:BK000005887
1 440 ₸
Сайттағы минималды тапсырыс сомасы — 3 000 ₸
+7 (771) 929-51-88
Халиуллина 43 мекенжайында дүкен
- +7 (777) 385-07-87Интернет-дүкен
- +7 (771) 701-78-60Қарасай батыр 141А мекенжайындағы д
- +7 (771) 701-78-61Серкебаева 42 мекенжайы бойынша дүк
Сипаттама
Сипаттамалары
Тапсырыс туралы ақпарат
Бір уақытта екі су тарту желісін қосу үшін қолданылады.
| Негізгі белгілері | |
|---|---|
| Өндіруші | Росток |
| Өндіруші ел | Ресей |
| Түрі | Қосқыш |
| Материал | Пластик |
| Өлшемі (") | 3/4 |
| Ішкі бұранда | 3/4" |
| Диаметрі | 20 мм |
| Аквастоп | Жоқ |
| Қосылатын шлангтың диаметрі | 1/2", 3/4", 5/8" |
| Жағдайы | Жаңа |
- Бағасы: 1 440 ₸

