влевовправо

Бояу білікшесі жиынтықта велюр Сибртех 110мм 80584
- Қолжетімді емес
- Коды:BK000004899
685 ₸
Сайттағы минималды тапсырыс сомасы — 3 000 ₸
+7 (771) 929-51-88
Халиуллина 43 мекенжайында дүкен
- +7 (777) 385-07-87Интернет-дүкен
- +7 (771) 701-78-60Қарасай батыр 141А мекенжайындағы д
- +7 (771) 701-78-61Серкебаева 42 мекенжайы бойынша дүк
Сипаттама
Сипаттамалары
Ерекшелігі
Тапсырыс туралы ақпарат
Сибртех VELOUR 80584 білікшесі лактың барлық түрлерімен, сондай-ақ алкидті, поли–уретанды - алкидті және майлы бояулардың барлық түрлерімен жұмыста қолданылады. Тон табиғи велюрден тұрады, жіксіз қосылыс бетті сапалы және біркелкі жабуға мүмкіндік береді.
| Негізгі белгілері | |
|---|---|
| Өндіруші | Сибртех |
| Өндіруші ел | Қытай |
| білікшенің диаметрі | 30 мм |
| білікшенің ұзындығы | 110 мм |
| Тұтқаның ұзындығы | 110 мм |
| білікшенің материалы | киіз |
| тұтқа материалы | пластмасса |
| Жағдайы | Жаңа |
| Пайдаланушының сипаттамалары | |
| Ролик түрі | бояу білікшесі |
- Бағасы: 685 ₸
Ерекшелігі


