
Magnetta JET 100+24L сорғы су станциясы
- Қолжетімді емес
- Коды:00000033002
51 245 ₸
- +7 (777) 385-07-87Интернет-дүкен
- +7 (771) 701-78-60Қарасай батыр 141А мекенжайындағы д
- +7 (771) 701-78-61Серкебаева 42 мекенжайы бойынша дүк
Magnetta JET100+24L су сорғы станциясы - ауыл шаруашылығына және бау-бақша учаскелерін суаруға арналған, қатты бөлшектерсіз таза суды айдауға арналған аккумуляторы бар, қуаты 1000 Вт автоматты сорғы станциясы.
Автоматты станция ғимарат ішінде немесе атмосфералық құбылыстардан қорғалған жерде орнатылады.
Жұмыс шарттары;
*Айдалатын сұйықтықтың температурасы +40 градусқа дейін
*Қоршаған ортаның температурасы +40 градусқа дейін
*Сору биіктігі 10 м дейін
*Максималды жұмыс қысымы 6 бар
Қозғалтқыш 2 полюсті 50 Гц индукциялық қозғалтқыш, оқшаулау дәрежесі В класы, қорғаныс дәрежесі IP44, конденсатормен және термиялық қорғаныспен жабдықталған.
Сорғы корпусы шойын, қозғалтқыш корпусы алюминий, жұмыс дөңгелегі жез, ротор білігі 45 маркалы тот баспайтын немесе көміртекті болат, соңғы тығыздағыш керамика/графит.
| Негізгі | |
|---|---|
| Өндіруші | Magnetta |
| Өндіруші ел | Қытай |
| Кепілдік мерзімі | 6 ай |
| Салмақ | 18 кг |
| Габаритті өлшемдер | |
| Ені | 475 мм |
| Ұзындығы | 230 мм |
| Биіктігі | 190 мм |
| Негізгі атрибуттар | |
| Жай-күй | Жаңа |
| Сору | 10м |
| Жалпы сипаттамалар | |
| Қуаты (кВТ) | 0,75 |
| Өнімділік | 3,5 м3/сағ |
- Бағасы: 51 245 ₸


