
Ұзартқыш тұтқа 1,5-3 м Matrix 81232
- Қолжетімді емес
- Коды:00000004711
2 750 ₸
Сайттағы минималды тапсырыс сомасы — 3 000 ₸
+7 (771) 929-51-88
Халиуллина 43 мекенжайында дүкен
- +7 (777) 385-07-87Интернет-дүкен
- +7 (771) 701-78-60Қарасай батыр 141А мекенжайындағы д
- +7 (771) 701-78-61Серкебаева 42 мекенжайы бойынша дүк
Сипаттама
Сипаттамалары
Ерекшелігі
Тапсырыс туралы ақпарат
|
Жету қиын беттерді өңдеу кезінде ролик тұтқасын ұзартуға арналған.
|
|
|
| Негізгі белгілері | |
|---|---|
| Өндіруші | Matrix |
| Өндіруші ел | Қытай |
| тұтқа материалы | алюминий |
| Тұтқаның ұзындығы | 300 мм |
| білікшенің диаметрі | 30 мм |
| білікшенің ұзындығы | 100 мм |
| Жағдайы | Жаңа |
| Пайдаланушының сипаттамалары | |
| Ролик түрі | ұзартқыш тұтқа |
- Бағасы: 2 750 ₸
- Қаптау тәсілі: 1 дана, қорап 20 дана
Ерекшелігі

