
Сырлау ваннасы 220х300 мм
- Бар
- Коды:00000001956
640 ₸
Сайттағы минималды тапсырыс сомасы — 3 000 ₸
+7 (771) 929-51-88
Халиуллина 43 мекенжайында дүкен
- +7 (777) 385-07-87Интернет-дүкен
- +7 (771) 701-78-60Қарасай батыр 141А мекенжайындағы д
- +7 (771) 701-78-61Серкебаева 42 мекенжайы бойынша дүк
Сипаттама
Сипаттамалары
Ерекшелігі
Тапсырыс туралы ақпарат
Сырлау науасы (кюветка) сырлау жұмыстарына және білікшені жаймалауға арналған.
Ваннаның көмегімен бояу мен су негізіндегі эмульсияны роликке біркелкі жағу, араластыру және тарату ыңғайлы.
Бояуды тез және кірсіз жасауға мүмкіндік береді.
Өлшемі 230х300 мм
| Негізгі белгілері | |
|---|---|
| Өндіруші ел | Қытай |
| Материал | Пластик |
| Көлемі | 0 л |
| Салмақ | 0.35 кг |
| Кепілдік мерзімі | 0 ай |
| Өндіруші | Сибртех |
| Жағдайы | Жаңа |
| Габариттер | |
| Ұзындығы | 290 мм |
| Ені | 150 мм |
| Биіктігі | 10 мм |
- Бағасы: 640 ₸
Ерекшелігі

