
Жөндеу муфтасы 1 Palisad 66433
- Қолжетімді емес
- Коды:00000022015
910 ₸
Сайттағы минималды тапсырыс сомасы — 3 000 ₸
+7 (771) 929-51-88
Халиуллина 43 мекенжайында дүкен
- +7 (777) 385-07-87Интернет-дүкен
- +7 (771) 701-78-60Қарасай батыр 141А мекенжайындағы д
- +7 (771) 701-78-61Серкебаева 42 мекенжайы бойынша дүк
Сипаттама
Сипаттамалары
Тапсырыс туралы ақпарат
Шлангқа кигізіледі. Зақымдалған аумақты жөндеу немесе ұзындығын ұзарту үшін суару шлангінің екі бөлігін жылдам қосуға арналған. Материал: берік ABS пластик.
| Негізгі белгілері | |
|---|---|
| Өндіруші | Palisad |
| Өндіруші ел | Қытай |
| Түрі | Қосқыш |
| Материал | Пластик |
| Ішкі бұранда | 1" |
| Диаметрі | 25 мм |
| Аквастоп | Жоқ |
| Қосылатын шлангтың диаметрі | 1" |
| Жағдайы | Жаңа |
- Бағасы: 910 ₸

