
Шланг поливочный Grinda ProLine Ultra 6 3/4*15м 429009-3/4-15
- Бар
- Коды:10-00019877
24 195 ₸/орам
+7 (771) 929-51-88
Халиуллина 43 мекенжайында дүкен
- +7 (777) 385-07-87Интернет-дүкен
- +7 (771) 701-78-60Қарасай батыр 141А мекенжайындағы д
- +7 (771) 701-78-61Серкебаева 42 мекенжайы бойынша дүк
Сипаттама
Сипаттамалары
Тапсырыс туралы ақпарат
Эластичный, пятислойный шланг изготовлен из качественного ПВХ и армирован прочными, полиамидными нитями.
Благодаря особой технологии армирования диаметр и длина шланга остаются стабильными, а шланг не перекручивается и не перегибается.
Диметр 3/4, мах давление 25бар.
| Негізгі белгілері | |
|---|---|
| Өндіруші | GRINDA |
| Өндіруші ел | Қытай |
| Шланг материалы | ПВХ |
| Арматураланған шланг | Иә |
| Шланг диаметрі (") | 3/4" |
| Диаметрі | 19 мм |
| Қабаттар саны | 5 |
| Жұмыс қысымы | 8 атм |
| Ұзындығы | 15 м |
| Қабырғаның қалыңдығы | 0.8 мм |
| Судың минималды температурасы | -10 град. |
| Судың максималды температурасы | 50 град. |
| Түсі | Сары |
| Жағдайы | Жаңа |
| Минималды жұмыс қысымы | 4 Бар |
| Максималды жұмыс қысымы | 20 Бар |
| айлақтың ұзындығы | 15 м |
| Тауар түрі | Құбыршек |
- Бағасы: 24 195 ₸/орам

