
Ремоколор бояу ваннасы 310х320мм 08-1-107
- Бар
- Коды:10-00019279
1 170 ₸
Сайттағы минималды тапсырыс сомасы — 3 000 ₸
+7 (771) 929-51-88
Халиуллина 43 мекенжайында дүкен
- +7 (777) 385-07-87Интернет-дүкен
- +7 (771) 701-78-60Қарасай батыр 141А мекенжайындағы д
- +7 (771) 701-78-61Серкебаева 42 мекенжайы бойынша дүк
Сипаттама
Сипаттамалары
Тапсырыс туралы ақпарат
Бояу науасы (кювета), өлшемі 310мм*320мм, эмульсияны немесе эмальды ролик бетіне біркелкі таратуға арналған.
| Негізгі белгілері | |
|---|---|
| Өндіруші ел | Қытай |
| Материал | Пластик |
| Салмақ | 0.5 кг |
| Өндіруші | РемоКолор |
| Жағдайы | Жаңа |
| Габариттер | |
| Ұзындығы | 310 мм |
| Ені | 320 мм |
| Биіктігі | 60 мм |
- Бағасы: 1 170 ₸

