влевовправо

Дөңгелек жаңбырлатқыш Palisad 65404
- Бар
- Коды:00000037172
2 220 ₸
Сайттағы минималды тапсырыс сомасы — 3 000 ₸
+7 (771) 929-51-88
Халиуллина 43 мекенжайында дүкен
- +7 (777) 385-07-87Интернет-дүкен
- +7 (771) 701-78-60Қарасай батыр 141А мекенжайындағы д
- +7 (771) 701-78-61Серкебаева 42 мекенжайы бойынша дүк
Сипаттама
Сипаттамалары
Тапсырыс туралы ақпарат
Айналмалы бүріккіш 8,4 метрге дейінгі қашықтықта біркелкі суаруды қамтамасыз етеді.
Суарудың максималды ауданы 220 м2.
Тұрақты тірек топырақ бетінде жақсы тұрады.
| Негізгі белгілері | |
|---|---|
| Өндіруші | Palisad |
| Өндіруші ел | Қытай |
| Түрі | Суару мылтығы |
| Материал | Пластик |
| ағынды реттеу | Жоқ |
| ағын түрлері | Көлбеу |
| Шланг қосылымының түрі | Коннекторлық |
| Қосылатын шлангтың диаметрі | 1/2", 3/4", 5/8" |
| Ультракүлгінге төзімділік | Иә |
| Ұзындығы | 220 мм |
| Биіктігі | 175 мм |
| Салмақ | 200 г |
| Түсі | Жасыл |
| Жағдайы | Жаңа |
- Бағасы: 2 220 ₸





