Сипаттама
Сипаттамалары
Тапсырыс туралы ақпарат
Жылдам ажыратылатын қосқыш, шланг үшін қондыру диаметрі 1,2".
Жезден жасалған.
| Негізгі белгілері | |
|---|---|
| Өндіруші | Raco |
| Өндіруші ел | Германия |
| Түрі | Қосқыш |
| Материал | Жез |
| Ішкі бұранда | 3/4" |
| Диаметрі | 20 мм |
| Аквастоп | Жоқ |
| Қосылатын шлангтың диаметрі | 3/4" |
| Жағдайы | Жаңа |
- Бағасы: 4 140 ₸


