влевовправо

Суарғыш шланг Grinda ProLine Ultra 6 3/4*50м 429009-3/4-50
- Бар
- Коды:10-00019094
2 020 ₸/метр бойы
Сайттағы минималды тапсырыс сомасы — 3 000 ₸
+7 (771) 929-51-88
Халиуллина 43 мекенжайында дүкен
- +7 (777) 385-07-87Интернет-дүкен
- +7 (771) 701-78-60Қарасай батыр 141А мекенжайындағы д
- +7 (771) 701-78-61Серкебаева 42 мекенжайы бойынша дүк
Сипаттама
Сипаттамалары
Тапсырыс туралы ақпарат
Созылғыш, алты қабатты шланг сапалы ПВХ-дан жасалған және берік, полиамидті жіптермен нығайтылған.
Арматуралаудың ерекше технологиясының арқасында шлангтың диаметрі мен ұзындығы тұрақты болып қалады, ал шланг бұралмайды және майыспайды.
Диметр 3/4, мах қысымы 25бар.
| Негізгі белгілері | |
|---|---|
| Өндіруші | GRINDA |
| Өндіруші ел | Қытай |
| Шланг материалы | ПВХ |
| Арматураланған шланг | Иә |
| Шланг диаметрі (") | 1/2" |
| Диаметрі | 15 мм |
| Қабаттар саны | 6 |
| Жұмыс қысымы | 8 атм |
| Ұзындығы | 50 м |
| Қабырғаның қалыңдығы | 0.8 мм |
| Судың минималды температурасы | -10 град. |
| Судың максималды температурасы | 50 град. |
| Түсі | Қызғылт сары |
| Жағдайы | Жаңа |
| Минималды жұмыс қысымы | 4 Бар |
| Максималды жұмыс қысымы | 25 Бар |
| айлақтың ұзындығы | 50 м |
| Тауар түрі | Құбыршек |
- Бағасы: 2 020 ₸/метр бойы



