влевовправо

Бүріккіш пистолет Matrix төменгі резервуар 5 дана 57302
- Бар
- Коды:00000002642
27 030 ₸
+7 (771) 929-51-88
Халиуллина 43 мекенжайында дүкен
- +7 (777) 385-07-87Интернет-дүкен
- +7 (771) 701-78-60Қарасай батыр 141А мекенжайындағы д
- +7 (771) 701-78-61Серкебаева 42 мекенжайы бойынша дүк
Сипаттама
Сипаттамалары
Тапсырыс туралы ақпарат
Бояу, жуу, үрлеу жұмыстарына, сондай-ақ шиналарды үрлеуге арналған әмбебап жинақ.
Пневматикалық компрессорлардың барлық түрлеріне жарамды.
Жиынтықта ұзындығы 5 метр ауа шлангісі бар.
Жинақтау;
*манометрі бар үрлеуге арналған тапанша
*үрлейтін тапанша
*тұтқыр сұйықтықтарға арналған тапанша
*жоғарғы цистернасы бар бояу бүріккіш
*жылдам ажыратылатын қосқышы бар 5 метрлік ауа шлангісі
| Негізгі белгілері | |
|---|---|
| Өндіруші | Matrix |
| Өндіруші ел | Қытай |
| Түрі | Жинақ |
| Максималды жұмыс қысымы | 8 МПа |
| Резервуардың көлемі | 0.75 л |
| Ұзындығы | 475 мм |
| Ені | 114 мм |
| Салмақ | 2 кг |
| Жағдайы | Жаңа |
- Бағасы: 27 030 ₸









