влевовправо

Пистолет тозаңдатқыш Patriot GZP-7 металл 7 позициялық 777001110
- Бар
- Коды:10-00010624
6 855 ₸
+7 (771) 929-51-88
Халиуллина 43 мекенжайында дүкен
- +7 (777) 385-07-87Интернет-дүкен
- +7 (771) 701-78-60Қарасай батыр 141А мекенжайындағы д
- +7 (771) 701-78-61Серкебаева 42 мекенжайы бойынша дүк
Сипаттама
Сипаттамалары
Тапсырыс туралы ақпарат
Бақша мен көкөніс бақшасын суаруға арналған 7 позициялық металл бүріккіш пистолет.
Тұманнан тығыз ағынға дейін ағын.
Коррозияға төзімді металл корпус.
| Негізгі белгілері | |
|---|---|
| Өндіруші | Patriot |
| Өндіруші ел | Қытай |
| Түрі | Суару мылтығы |
| Материал | Металл/пластик |
| ағын түрлері | Душ, Ағын, Қатты жаңбыр, Тұман, Қалың түзу ағын, Жіңішке түзу ағын, Тегіс ағын |
| Шланг қосылымының түрі | Коннекторлық |
| Қосылатын шлангтың диаметрі | 1/2", 3/4", 5/8" |
| Ультракүлгінге төзімділік | Иә |
| Ұзындығы | 160 мм |
| Ені | 70 мм |
| Биіктігі | 280 мм |
| Салмақ | 300 г |
| Түсі | Қызғылт сары |
| Жағдайы | Жаңа |
- Бағасы: 6 855 ₸



