
Суару шлангісі Жұмысшы 3/4х2,2мм 66-3-023
- Қолжетімді емес
- Коды:10-00003267
460 ₸/метр бойы
Сайттағы минималды тапсырыс сомасы — 3 000 ₸
+7 (771) 929-51-88
Халиуллина 43 мекенжайында дүкен
- +7 (777) 385-07-87Интернет-дүкен
- +7 (771) 701-78-60Қарасай батыр 141А мекенжайындағы д
- +7 (771) 701-78-61Серкебаева 42 мекенжайы бойынша дүк
Сипаттама
Сипаттамалары
Тапсырыс туралы ақпарат
Суарғыш шланг бау-бақша учаскелерінде суаруға арналған, ультракүлгін сәулеленуге төзімді, шіруге бейім емес.
Материал резеңке.
| Негізгі белгілері | |
|---|---|
| Өндіруші | Yard-Man |
| Өндіруші ел | Қытай |
| Шланг материалы | ПВХ |
| Арматураланған шланг | Иә |
| Шланг диаметрі (") | 3/4" |
| Диаметрі | 20 мм |
| Қабаттар саны | 1 |
| Жұмыс қысымы | 4 атм |
| Ұзындығы | 50 м |
| Қабырғаның қалыңдығы | 2.2 мм |
| Судың минималды температурасы | -5 град. |
| Судың максималды температурасы | 40 град. |
| Түсі | Қара |
| Жағдайы | Жаңа |
- Бағасы: 460 ₸/метр бойы

