
Шлангты суару. арматураланған сарапшы үш қабатты 1/2 (50 м) 0201-1/2-50
- Қолжетімді емес
- Коды:BK000006788
22 275 ₸/орам
+7 (771) 929-51-88
Халиуллина 43 мекенжайында дүкен
- +7 (777) 385-07-87Интернет-дүкен
- +7 (771) 701-78-60Қарасай батыр 141А мекенжайындағы д
- +7 (771) 701-78-61Серкебаева 42 мекенжайы бойынша дүк
Сипаттама
Сипаттамалары
Тапсырыс туралы ақпарат
Бау-бақша және саябақ учаскелерінде топырақты суаруға арналған.
3/қабатты шланг
- Жоғары сапалы ПВХ-дан жасалған.
- Арматуралық қабаттың материалы - жоғары сапалы полиэфирлі жіп.
- Ультракүлгін сәулелердің әсеріне төзімді, шіруге ұшырамайды.
- Жоғары икемділікке ие.
- Тегіс және берік сыртқы полимерлі жабын, шлангты зақымданудан қорғайды.
- Максималды жүктеме - 13 бар.
- Жұмыс температурасының диапазоны -5-тен +30 °С-қа дейін.
- Құрамында қоршаған ортаға зиянды заттар жоқ.
- PALISAD және PALISAD Luxe суару жүйесінің барлық элементтерімен үйлесімді.
| Үзілмелі жүктеме, бар | 13 |
| Ішкі отырғызу диаметрі | 1.2 дюйм |
| Шлангтың түрі | Суару |
| Негізгі белгілері | |
|---|---|
| Өндіруші | Эксперт |
| Өндіруші ел | Қытай |
| Шланг материалы | ПВХ+резеңке |
| Арматураланған шланг | Иә |
| Шланг диаметрі (") | 1/2" |
| Диаметрі | 13 мм |
| Қабаттар саны | 3 |
| Жұмыс қысымы | 8 атм |
| Ұзындығы | 50 м |
| Қабырғаның қалыңдығы | 15 мм |
| Жағдайы | Жаңа |
| Тауар түрі | Құбыршек |
- Бағасы: 22 275 ₸/орам

