
Raco 3/4-1/2 адаптері, сыртқы жіп 4250-55292С
- Бар
- Коды:00000004014
535 ₸
Сайттағы минималды тапсырыс сомасы — 3 000 ₸
+7 (771) 929-51-88
Халиуллина 43 мекенжайында дүкен
- +7 (777) 385-07-87Интернет-дүкен
- +7 (771) 701-78-60Қарасай батыр 141А мекенжайындағы д
- +7 (771) 701-78-61Серкебаева 42 мекенжайы бойынша дүк
Сипаттама
Сипаттамалары
Тапсырыс туралы ақпарат
Адаптер сыртқы RACO "Original" (бұранда-бұранда сыртқы), 3/4-1/2
| Негізгі белгілері | |
|---|---|
| Өндіруші | Raco |
| Өндіруші ел | Германия |
| Түрі | Адаптер |
| Материал | Пластик |
| Сыртқы бұранда | 3/4" |
| Ұзындығы | 0 мм |
| Ені | 0 мм |
| Диаметрі | 0 мм |
| Биіктігі | 0 мм |
| Салмақ | 0 г |
| Аквастоп | Жоқ |
| Қосылатын шлангтың диаметрі | 1/2", 3/4" |
| Жағдайы | Жаңа |
- Бағасы: 535 ₸

