
Қасбеттік шпатель күшейтілген Tulex 400мм 3001140
- Бар
- Коды:10-00017712
5 810 ₸
+7 (771) 929-51-88
Халиуллина 43 мекенжайында дүкен
- +7 (777) 385-07-87Интернет-дүкен
- +7 (771) 701-78-60Қарасай батыр 141А мекенжайындағы д
- +7 (771) 701-78-61Серкебаева 42 мекенжайы бойынша дүк
Сипаттама
Сипаттамалары
Тапсырыс туралы ақпарат
Шпатель Tulex тұтқасымен күшейтілген.
|
Құрылыс қоспаларын жағуға және тегістеуге арналған.
|
| Негізгі | |
|---|---|
| Өндіруші | Stayer |
| Өндіруші ел | Қытай |
| Шпатель түрі | Қасбеттік шпатель |
| Жұмыс бөлігінің материалы | Тот баспайтын болат |
| тұтқа материалы | пластмасса |
| Салмақ | 350 г |
| Кепілдік мерзімі | 0 ай |
| Жағдайы | Жаңа |
| Тістерінің ені | 0 мм |
| Габариттер | |
| жүздің ені | 400 мм |
| жүздің ұзындығы | 0 мм |
| Тұтқаның ұзындығы | 0 мм |
| Жиынтық | |
| Қаптама түрі | Без упаковки |
| Қаптамадағы саны | 1 д. (дана) |
| Жиынтықтағы жүздер саны | 1 |
- Бағасы: 5 810 ₸

