влевовправо

Қоңыз гербицидтерін бүркуге арналған саптама 6835-00
- Бар
- Коды:00000029097
1 700 ₸
Сайттағы минималды тапсырыс сомасы — 3 000 ₸
+7 (771) 929-51-88
Халиуллина 43 мекенжайында дүкен
- +7 (777) 385-07-87Интернет-дүкен
- +7 (771) 701-78-60Қарасай батыр 141А мекенжайындағы д
- +7 (771) 701-78-61Серкебаева 42 мекенжайы бойынша дүк
Сипаттама
Сипаттамалары
Тапсырыс туралы ақпарат
Қоңыз бүріккішіне гербицидтерді шашуға арналған саптама.
| Негізгі белгілері | |
|---|---|
| Өндіруші | Цикл |
| Өндіруші ел | Ресей |
| Түрі | Шланг ұштығы |
| Материал | Пластик |
| ағынды реттеу | Жоқ |
| Су ағынын бекіту | Жоқ |
| Ұзындығы | 324 мм |
| Ені | 125 мм |
| Биіктігі | 173 мм |
| Салмақ | 0.1 г |
| Түсі | Қара |
| Жағдайы | Жаңа |
- Бағасы: 1 700 ₸


