
RACO муфтасы 1"-1" 4250-55175
- Бар
- Коды:00000003303
2 795 ₸
Сайттағы минималды тапсырыс сомасы — 3 000 ₸
+7 (771) 929-51-88
Халиуллина 43 мекенжайында дүкен
- +7 (777) 385-07-87Интернет-дүкен
- +7 (771) 701-78-60Қарасай батыр 141А мекенжайындағы д
- +7 (771) 701-78-61Серкебаева 42 мекенжайы бойынша дүк
Сипаттама
Сипаттамалары
Тапсырыс туралы ақпарат
- Диаметрі 1" және 1" суару шлангінің екі бөлігін жылдам және сенімді қосу (ұзарту) үшін қолданылады
- Қысқыш муфтаның қорғаныс элементі шлангтың майысуын болдырмайды
| Негізгі белгілері | |
|---|---|
| Өндіруші | Raco |
| Өндіруші ел | Германия |
| Түрі | Қосқыш муфта |
| Материал | Пластик |
| Өлшемі (") | 1 |
| Ішкі бұранда | 1" |
| Сыртқы бұранда | 1" |
| Аквастоп | Жоқ |
| Қосылатын шлангтың диаметрі | 1" |
| Жағдайы | Жаңа |
- Бағасы: 2 795 ₸

