
Жалғастырғыш муфта Grinda Expert 3/4 жез 8-426143
- Бар
- Коды:BK000007837
6 200 ₸
+7 (771) 929-51-88
Халиуллина 43 мекенжайында дүкен
- +7 (777) 385-07-87Интернет-дүкен
- +7 (771) 701-78-60Қарасай батыр 141А мекенжайындағы д
- +7 (771) 701-78-61Серкебаева 42 мекенжайы бойынша дүк
Сипаттама
Сипаттамалары
Тапсырыс туралы ақпарат
- шлангтың өлшемі 3/4
- Жезден жасалған
- Тығыздағыш сақиналар EPDM (этилен-пропилен-диен-метилен) жоғары серпімді резеңкеден жасалған, температураға және химиялық әсерлерге төзімді.
- Үш жақты қысқыш механизм жылдам және сенімді қосылуға кепілдік береді.
Сипаттамасы
Диаметрі 3/4 суару шлангтарын жылдам және сенімді қосу үшін қолданылады.
| Негізгі белгілері | |
|---|---|
| Өндіруші | GRINDA |
| Өндіруші ел | Қытай |
| Түрі | Қосқыш муфта |
| Материал | Жез |
| Ішкі бұранда | 3/4" |
| Сыртқы бұранда | 3/4" |
| Аквастоп | Жоқ |
| Қосылатын шлангтың диаметрі | 3/4" |
| Жағдайы | Жаңа |
- Бағасы: 6 200 ₸

