влевовправо

Өсімдіктерге арналған бұрылмалы Лиана қосқышы 10 дана
- Бар
- Коды:10-00003415
775 ₸
Сайттағы минималды тапсырыс сомасы — 3 000 ₸
+7 (771) 929-51-88
Халиуллина 43 мекенжайында дүкен
- +7 (777) 385-07-87Интернет-дүкен
- +7 (771) 701-78-60Қарасай батыр 141А мекенжайындағы д
- +7 (771) 701-78-61Серкебаева 42 мекенжайы бойынша дүк
Сипаттама
Сипаттамалары
Тапсырыс туралы ақпарат
Құбырлы конструкцияларға арналған қосқыш (тіректер, торлар).
Диаметрі 10-12мм.
| Негізгі белгілері | |
|---|---|
| Өндіруші | Листон |
| Өндіруші ел | Ресей |
| Түрі | Өсімдікке арналған қыстырғыш |
| Диаметрі | 10 мм |
| Биіктігі | 10 мм |
| Ені | 10 мм |
| Тереңдігі | 10 мм |
| Ұзындығы | 10 см |
| Қаптамадағы саны | 10 д. (дана) |
| Негізгі атрибуттар | |
| Түсі | Жасыл |
| Материал | Пластик |
- Бағасы: 775 ₸




