влевовправо

Өнімді Сибртех 3/4 50м 674392 ПВХ арматураланған суару шлангісі
- Қолжетімді емес
- Коды:10-00014967
16 440 ₸/орам
+7 (771) 929-51-88
Халиуллина 43 мекенжайында дүкен
- +7 (777) 385-07-87Интернет-дүкен
- +7 (771) 701-78-60Қарасай батыр 141А мекенжайындағы д
- +7 (771) 701-78-61Серкебаева 42 мекенжайы бойынша дүк
Сипаттама
Сипаттамалары
Тапсырыс туралы ақпарат
Өнімді шланг бау-бақша учаскесін суару үшін қолданылады.
Шланг ультракүлгін сәулеленуге және иілуге төзімді.
Ұзындығы 50 метр.
Диаметрі 3/4.
| Негізгі белгілері | |
|---|---|
| Өндіруші | Сибртех |
| Өндіруші ел | Қытай |
| Шланг материалы | ПВХ |
| Арматураланған шланг | Иә |
| Шланг диаметрі (") | 3/4" |
| Диаметрі | 20 мм |
| Қабаттар саны | 3 |
| Ұзындығы | 50 м |
| Қабырғаның қалыңдығы | 2.1 мм |
| Жағдайы | Жаңа |
| Максималды жұмыс қысымы | 9 Бар |
| айлақтың ұзындығы | 50 м |
- Бағасы: 16 440 ₸/орам




