
Циркуляциялық құйынды сорғы Ц-32/4 Стандарт Ц-32/4
- Бар
- Коды:10-00014109
19 525 ₸
- +7 (777) 385-07-87Интернет-дүкен
- +7 (771) 701-78-60Қарасай батыр 141А мекенжайындағы д
- +7 (771) 701-78-61Серкебаева 42 мекенжайы бойынша дүк
Циркуляциялық құйынды сорғы Ц-32/4 Стандарт 68/7/9 - ыстық және суық сумен жабдықтаудың жылыту жүйелеріндегі судың айналымын қамтамасыз етуге арналған құрылғы.
Орнатудың қарапайымдылығы, жұмыстағы тыныштық және ұзақ қызмет ету мерзімі!
Сорғының қуат тұтынуы сатылы түрде реттеледі (3 позиция).
Сорғы қақпағы шойыннан, қозғалтқыш корпусы алюминийден, жұмыс дөңгелегі полимерлі материалдардан жасалған.
Ротор тығыны жүйеден қалған ауаны бұрап алу және ауаны шығару арқылы шығаруға мүмкіндік береді.
Қуат; 40/60/90вт
Қысым;2/3/4м
Оқшаулау сыныбы; Н
Жалғастырғыш гайка-адаптердің өлшемі; G1.25
Жинақтау;
*циркуляциялық сорғы-1 дана
*жиналмалы гайкасы бар сгон-2 дана
*резеңке төсемдер-2 дана
*төлқұжат-1 дана
*қаптамасы -1 дана
| Негізгі белгілері | |
|---|---|
| Өндіруші ел | Қытай |
| Өндіруші | Вихрь |
| Сорғы түрі | Айналым |
| Сорғыны орнату әдісі | Үстірт |
| Максималды қысым | 4 м |
| Өткізу қабілеті | 35 куб. м/сағ |
| Қуат тұтыну | 90 Вт |
| Желі кернеуі | 220~240В |
| Жылдамдық саны | 3 |
| Қысымның жоғарылауы | Иә |
| Судың сапасы | Таза |
| Салмақ | 11 кг |
| Кепілдік мерзімі | 6 ай |
| Жағдайы | Жаңа |
| Құрылымдық ерекшеліктері | |
| Сорғыны орнату | Көлденең |
| Ротор түрі | Дымқыл |
| Корпус материалы | Шойын |
- Бағасы: 19 525 ₸






