
Дренажды сорғы Sturm 750Вт, арыны 10м ,батырылатын WP9790PVU
- Қолжетімді емес
- Коды:10-00008624
32 455 ₸
- +7 (777) 385-07-87Интернет-дүкен
- +7 (771) 701-78-60Қарасай батыр 141А мекенжайындағы д
- +7 (771) 701-78-61Серкебаева 42 мекенжайы бойынша дүк
Sturm дренажды сорғы м- бір мезгілде бөлшектердің максималды мөлшері 1,8-ден 30 мм-ге дейінгі лас суды тасымалдауға арналған.
Артықшылықтары:
*корпус суға қатысты инертті сапалы пластиктен жасалған.
*қалқымалы қосқыштың болуы сұйықтықты автоматты түрде сорып алуға мүмкіндік береді.
*кіріктірілген тексеру клапаны сорғыны гидравликалық соққылардан қорғайды.
*кіріктірілген термиялық қорғаныс сорғыны қызып кеткен кезде тоқтатады және жұмыс температурасына дейін салқындаған кезде оны өшіреді.
*жинақтағы әмбебап фитинг сорғымен әртүрлі диаметрлі шлангтар мен құбырларды пайдалануға мүмкіндік береді.
*сүңгудің максималды тереңдігі 5 метр.
*өткізу қабілеті 13,8 текше метр/м.сағ.
*желілік кабельдің ұзындығы 10 метр.
| Негізгі белгілері | |
|---|---|
| Өндіруші ел | Қытай |
| Өндіруші | Sturm |
| Сорғы түрі | Дренаж |
| Сорғыны орнату әдісі | Батыру |
| Максималды қысым | 5 м |
| Қуат тұтыну | 750 Вт |
| Желі кернеуі | 220~240В |
| Қысымның жоғарылауы | Иә |
| Максималды батыру тереңдігі | 5 м |
| Судың сапасы | Лас |
| Айдалатын бөлшектердің диаметрі | 30 мм |
| Салмақ | 12 кг |
| Кепілдік мерзімі | 6 ай |
| Жағдайы | Жаңа |
- Бағасы: 32 455 ₸




