
Дренажды сорғы Sturm 450Вт, арыны 6м ,батырмалы WP9745PVU
- Қолжетімді емес
- Коды:10-00008623
28 520 ₸
- +7 (777) 385-07-87Интернет-дүкен
- +7 (771) 701-78-60Қарасай батыр 141А мекенжайындағы д
- +7 (771) 701-78-61Серкебаева 42 мекенжайы бойынша дүк
Алмалы-салмалы платформалардың бірегей шешімі бар Sturm дренаждық сорғы - бір мезгілде бөлшектердің максималды мөлшері 1-ден 30 мм-ге дейінгі таза және лас суды тасымалдауға арналған.
Ауыстырылатын платформалар: 3 жұмыс режимі: еденнен 1 мм көтеру, таза және лас суды сору.
Артықшылықтары:
*корпус суға қатысты инертті сапалы пластиктен жасалған.
*қалқымалы қосқыштың болуы сұйықтықты автоматты түрде сорып алуға мүмкіндік береді.
*кіріктірілген тексеру клапаны сорғыны гидравликалық соққылардан қорғайды.
*кіріктірілген термиялық қорғаныс сорғыны қызып кеткен кезде тоқтатады және жұмыс температурасына дейін салқындаған кезде оны өшіреді.
*жинақтағы әмбебап фитинг сорғымен әртүрлі диаметрлі шлангтар мен құбырларды пайдалануға мүмкіндік береді.
*сүңгудің максималды тереңдігі 7 метр.
*өткізу қабілеті 12 куб/м.с.
*желілік кабельдің ұзындығы 10 метр.
| Негізгі белгілері | |
|---|---|
| Өндіруші ел | Қытай |
| Өндіруші | Sturm |
| Сорғы түрі | Дренаж |
| Сорғыны орнату әдісі | Батыру |
| Максималды қысым | 6 м |
| Қуат тұтыну | 450 Вт |
| Желі кернеуі | 220~240В |
| Қысымның жоғарылауы | Иә |
| Судың сапасы | Таза |
| Салмақ | 12 кг |
| Кепілдік мерзімі | 6 ай |
| Жағдайы | Жаңа |
| Негізгі | |
| Түрі | насос дренажный |
| Сорғының сипаттамалары | |
| Судың көтерілу биіктігі | 7 м |
| Тағам түрі | Желі 220 В |
| Кабель ұзындығы | 10 м |
- Бағасы: 28 520 ₸






