
Бір қабатты ПВХ кристалды суарғыш шланг 3/4х1,0мм(20м) 66-3-020
- Бар
- Коды:10-00007737
7 535 ₸/орам
+7 (771) 929-51-88
Халиуллина 43 мекенжайында дүкен
- +7 (777) 385-07-87Интернет-дүкен
- +7 (771) 701-78-60Қарасай батыр 141А мекенжайындағы д
- +7 (771) 701-78-61Серкебаева 42 мекенжайы бойынша дүк
Сипаттама
Сипаттамалары
Тапсырыс туралы ақпарат
ПВХ люкс суару шлангісі, арматураланған, бір қабатты, ф3/4, қабырғасының қалыңдығы 1,0 мм, шығанақта 20 м.
Бау-бақша учаскелерінде суаруға арналған, ультракүлгін сәулелеріне төзімді, шіруге бейім емес.
| Негізгі белгілері | |
|---|---|
| Өндіруші | Yard-Man |
| Өндіруші ел | Қытай |
| Арматураланған шланг | Иә |
| Диаметрі | 20 мм |
| Шланг диаметрі (") | 3/4" |
| Ұзындығы | 20 м |
| Қабаттар саны | 1 |
| Судың максималды температурасы | 40 град. |
| Шланг материалы | ПВХ |
| Судың минималды температурасы | -5 град. |
| Жұмыс қысымы | 4 атм |
| Жағдайы | Жаңа |
| Қабырғаның қалыңдығы | 1 мм |
| Түсі | Жасыл |
- Бағасы: 7 535 ₸/орам

