влевовправо

Palisad жылдам ажыратылатын 3/4 аквастоп қосқышы 66259
- Қолжетімді емес
- Коды:10-00002132
875 ₸
Сайттағы минималды тапсырыс сомасы — 3 000 ₸
+7 (771) 929-51-88
Халиуллина 43 мекенжайында дүкен
- +7 (777) 385-07-87Интернет-дүкен
- +7 (771) 701-78-60Қарасай батыр 141А мекенжайындағы д
- +7 (771) 701-78-61Серкебаева 42 мекенжайы бойынша дүк
Сипаттама
Сипаттамалары
Тапсырыс туралы ақпарат
Автостоппен жүретін жылдам ажыратылатын қосқыш.
Шланг үшін қондыру диаметрі 3/4,
Соққыға төзімді ABS-пластмассадан жасалған.
Суару жүйесінің қосқыш бөлігі барлық адаптерлермен, қосқыш адаптерлермен, тістермен, сондай-ақ PALISAD суару жүйесінің жинақтарымен үйлесімді.
| Негізгі белгілері | |
|---|---|
| Өндіруші | Palisad |
| Өндіруші ел | Германия |
| Түрі | Қосқыш |
| Материал | Пластик |
| Ішкі бұранда | 3/4" |
| Диаметрі | 20 мм |
| Аквастоп | Жоқ |
| Қосылатын шлангтың диаметрі | 3/4" |
| Өлшемі (") | 3/4 |
| Жағдайы | Жаңа |
- Бағасы: 875 ₸


