влевовправо

Суарғыш шланг Люкс ПВХ 3/4х1,85мм(50м)
- Қолжетімді емес
- Коды:10-00003197
22 545 ₸/метр бойы
+7 (771) 929-51-88
Халиуллина 43 мекенжайында дүкен
- +7 (777) 385-07-87Интернет-дүкен
- +7 (771) 701-78-60Қарасай батыр 141А мекенжайындағы д
- +7 (771) 701-78-61Серкебаева 42 мекенжайы бойынша дүк
Сипаттама
Сипаттамалары
Тапсырыс туралы ақпарат
ПВХ люкс суару шлангісі, арматураланған, 3 қабатты, ф3/4, қабырғасының қалыңдығы 1,85 мм, шығанақта 50 м.
Бау-бақша учаскелерінде суаруға арналған, ультракүлгін сәулелеріне төзімді, шіруге бейім емес.
Арматуралық қабаттың материалы полиэфирлі жіп болып табылады, ол шлангқа жоғары беріктік пен сынуға төзімділік береді.
| Негізгі белгілері | |
|---|---|
| Өндіруші | Yard-Man |
| Өндіруші ел | Қытай |
| Шланг материалы | ПВХ |
| Арматураланған шланг | Иә |
| Шланг диаметрі (") | 3/4" |
| Диаметрі | 20 мм |
| Қабаттар саны | 3 |
| Жұмыс қысымы | 4 атм |
| Ұзындығы | 50 м |
| Қабырғаның қалыңдығы | 1.85 мм |
| Судың минималды температурасы | -5 град. |
| Судың максималды температурасы | 40 град. |
| Түсі | Жасыл |
| Жағдайы | Жаңа |
- Бағасы: 22 545 ₸/метр бойы


